
Фреза пазова пряма CMT D16 h60 L110 d12 (177.161.11)
4 168 ₴
- В наявності
- Код: 9929
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова пряма CMT D16 h60 L110 d12 (177.161.11) Фреза пазова пряма CMT D16 h60 L110 d12 (177.161.11) — призначена для засвердлювання, розкрий, виготовлення пазів і з'єднань у таких матеріалах, як: тверда деревина та дерево прохідні матеріали. Фреза виготовлена з високоякісного твердого сплаву HM сталі та обладнана 2 різальними спіралі та плюс одним додатковим торцевим зубом. Фреза має праве обертання. Фрезу можна використовувати на фрезерних верстатах з CNC, ручних фрезерах із затискними патронами й адаптерами. Діаметр фрези становить — 16 мм, її довжина різання — 60 мм, фреза має довжину — 110 мм, а діаметр хвостовика становить — 12 мм. Купити Фреза пазова пряма CMT D16 h60 L110 d12 (177.161.11) Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза пазова пряма CMT D16 h60 L110 d12 (177.161.11)
Характеристики: Арикул — 17716111.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазвова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина фрези (L) — 110.0 мм. Довжина різу (h) — 60.0 мм. Враження фрези — Правози.Колієвість (Z) - 2.Тип сталі — HM.трана торгової марки — Італія. Особливості — Один торцевий зуб.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17716111 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 60.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 110.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | Один торцевий зуб |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 168 ₴


