
Фреза пазова з торцевим зубом d8 D19 L70 h20 СМТ 174.190.11
2 735 ₴
- В наявності
- Код: 9927
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова з торцевим зубом СМТ 174.190.11Комплектація: Фреза пазова з торцевим зубом СМТ 17.190.11
Характеристики: Артикул — 17419011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 17419011 |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 735 ₴


