
Фреза пазова довга d12 D12 L108 h50.8 СМТ 912.622.11
2 472 ₴
- В наявності
- Код: 9925
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова довга СМТ 912.622.11Комплектація: Фреза пазова довга СМТ 912.622.11
Характеристики: Арикул — 91262211.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина фрези (L) — 108.0 мм. Довжина різу (h) — 50.8 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91262211 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 108.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 472 ₴








