
Фреза пазова довга d8 D6 L60 h25.4 СМТ 912.060.11
2 034 ₴
- В наявності
- Код: 9924
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза пазова довга СМТ 912.060.11Комплектація: Фреза пазова довга СМТ 912.060.11
Характеристики: Артикул — 91206011.Бренд — CMT. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 6.0 мм. Довжина фрези (L) — 60.0 мм. Довжина різу (h. 25.4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 91206011 |
| Діаметр фрези (D) | 6.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 034 ₴









