
Фреза CMT 380.100.11 пазова пряма для DOMINO Festool
1 952 ₴
- В наявності
- Код: 9921
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза CMT 380.100.11 пазова пряма для DOMINO Festool Якість італійського виробника CMT ніколи не викликала сумнівів, і 380.100.11 зроблена в найкращих традиціях цієї компанії та з високоякісних матеріалів. Виготовлена фреза цілком зі сталі з P.T.F.E. (тефлоновим) покриттям, різальна частина посилена карбідними мікрогранулами, збільшуючи термін експлуатації. Дві різальні крайки з канавками для відведення стружки здатні якісно працювати з деревом різної твердості та композитами. Фрези CMT завжди чудово відцентровані для запобігання биття на високих швидкостях обертання. Купити Фреза CMT 380.100.11 пазова пряма для DOMINO Festool Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза CMT 380.100.11 пазова пряма для DOMINO Festool
Характеристики: Артикул — 38010011.Бренд — CMT. Призначення — ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, по фанері.Тип фрези — Пазова пряма, Для присадкових станків.Діаметр хвостовика (d) — M6X0.75 мм. Діаметр фрези (D) — 10.0 мм фрези (L.0 мм.Діна (h) - 28.0 мм. Обертання фрези - Правое.Кількість зубів (Z) — 2. Довжина хвостовика Галактики — 21.0 мм.Тип сталі — HM.трана торгової марки — Італія.Особливості — Спіраль покрита захистом P.T.F.E.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CMT |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38010011 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | M6X0.75 мм |
| Довжина різу (h) | 28.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 49.0 мм |
| Довжина хвостовика | 21.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | ДСП, ОСБ, МДФ, для дерева, по фанері |
| Особливості | Спіраль покрита захистом PTFE |
| Країна торгової марки | Італія |
| Тип сталі | HM |
| Тип фрези | Пазова пряма, Для присадкових верстатів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 952 ₴



