
Диск відрізний алмазний Distar Gres Master D125 d22.2 (11168160010)
2 594 ₴
- В наявності
- Код: ik_2030859
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск відрізний алмазний Distar Gres Master D125 d22.2 (11168160010) + спеціально розроблений для швидкого різання твердої керамічної плитки та керамограніту на КШМ без охолодження + висока продуктивність, універсальність застосування.
Характеристики: Зовнішній діаметр (D) — 125 мм. Посадковий діаметр (d) — 22.2 мм.Висота шару — 8 мм.Іспользується на - Болгарке.Клас диска — Industrial (7D).Тип диска — Турбо (Turbo).Тип різу — Сухий різ.Тощина алмазного шару (X) — 1.2 мм. Позначено — позначеність — появ граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота шару | 8 мм |
| Використовується на | Болгарке |
| Клас диска | Industrial (7D) |
| Призначення | по граніту, по кераміці, по керамограніту, по мармуру |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 22,2 мм |
| Тип диска | Турбо (Turbo) |
| Тип різу | Сухой рез |
| Товщина алмазного шару (X) | 1.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 594 ₴

