
Фреза під меблеві ручки D-38 мм, R-5 мм, d-8 мм Pobedit P-2517-3808
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 2042472
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза під меблеві ручки D-38 мм, R-5 мм, d-8 мм Pobedit P-2517-3808
Купити Фреза Pobedit крайкова фігурна Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Фреза Pobedit крайкова фігурна
Характеристики:
Бренд - Pobedit
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Крихітна напівтерпенева.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 38 мм.
Довжина різу (h) — 14.7 мм.
Радіус (R) — 5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 38.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.7 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 5.0 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


