
Фреза Pobedit d8 D20 10*40 для зрощування (2500-10х40)
2 050 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d8 D20 10*40 для зрощування (2500-10х40)
Фреза Pobedit для зрощування
Купити Фрезу Pobedit для зрощування Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
Фреза ГЛОБУС 2510 d12 пазошипова (для кутового зрощування)
Характеристики:
Бренд -Pobedit .
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Для зрощування, Пазошипова.
Діаметр хвостовика (d) — 8 мм.
Діаметр фрези (D) — 20.0 мм.
Довжина різу (h) — 40 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування, Пазошипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 050 ₴

