
Фреза Pobedit d6 D20.7 h8 R4 крайкова калевкова (1017-d6-R4)
350 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 2042301
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d6 D20.7 h8 R4 крайкова калевкова (1017-d6-R4)
Купити Фрезу Pobedit Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині.
Комплектація
фреза
Характеристики:
Бренд - Pobedit .
Тип фрези — Крихітна калювальна.
Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 20,7 мм.
Довжина різу (h) — 8 мм.
Радіус (R) — 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Так |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 20.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.0 мм |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


