
Фреза Pobedit d8 D19 h18 для дверних петель (1011-D19)
400 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 2042791
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d8 D19 h18 для дверних петель (1011-D19)
Комплектація
Фреза
Характеристики:
Бренд -Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Для дверних петель (свердло Форстнера).
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 19 мм.
Довжина різу (h) — 18.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для дверних петель (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



