
Фреза Pobedit d8 D10 h7.5 пазова галювальна (1005-D10)
250 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 2042275
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза Pobedit d8 D10 h7.5 пазова галювальна (1005-D10)
Комплектація
Фреза
Характеристики:
Бренд - Pobedit.
Призначення — для дерева.
Тип фрези — Пазова галява.
Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.
Діаметр фрези (D) — 10 мм.
Довжина різу (h) — 7.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pobedit |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 7.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


