Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D12 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D12 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D12 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1003 d12 D12 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 1003-d12-d12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина різання (h) — 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1003-d12-d12 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴


