Фреза ГЛОБУС 1012 d12 16x40 пазава галява Фреза ГЛОБУС 1012 d12 16x40 пазова галювальна Купити Фреза ГЛОБУС 1012 d12 16x40 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1012 d12 16x40 пазова галява
Характеристики: Артикул — 1012-d12-16x40.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина фрези (L) — 120.0 мм. Довжина різу (h) — 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-d12-16x40 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 120.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴


