
Фреза ГЛОБУС 107 D28 d12 h45 z4/10 зі змінними ножами
8 427 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 107 z4/10 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 107 z4/10 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 107 z4/10 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 107 z4/10 зі змінними ножами
Характеристики: Артикул — 107-z4-10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами, Пазова пряма, Крайкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 28.0 мм. Довжина різа (h) — 45.0 мм.Колічість зубців (Z) — 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 107-z4-10 |
| Діаметр фрези (D) | 28.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 45.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Зі змінними ножами, Пазова пряма, Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 427 ₴

