
Фреза ГЛОБУС 3512set D60 d12 h25 комбінована рамкова
5 269 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 3512set d = 12 комбінована рамкова корпуслектація: Фреза ГЛОБУС 3512set d=12 комбінована рамкова
Характеристики: Артикул — 3512set-d12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 60.0 мм. Довжина різу (h) — 25.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3512set-d12 |
| Діаметр фрези (D) | 60.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 269 ₴

