
Фреза ГЛОБУС 120 D21 d12 h50 зі змінними ножами
3 544 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 120 d12 21x50 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 120 d12 21x50 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 120 d12 21x50 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 120 d12 21x50 зі змінними ножами
Характеристики: Артикул — 120-d12-21x50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами, Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Довжина різання (h) — 50.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120-d12-21x50 |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Зі змінними ножами, Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 544 ₴

