
Фреза ГЛОБУС 1020 HM S D8 d8 L80 h22 Кримкова пряма з нижнім підшипником
3 160 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1020 HM S P8x22 Кримкова пряма з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 1020 HM S P8x22 Кримкова пряма з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 1020 HM S P8x22 Кримкова пряма з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020 HM S P8x22 Кримкова пряма з нижнім підшипником
Характеристики: Артикул — 1020-nm-s — пра8x22.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 8.0 мм. Довжина фрези (L) — 80.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-nm-s--p8x22 |
| Діаметр фрези (D) | 8.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 80.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 160 ₴

