
Фреза ГЛОБУС 121 D19 d8 h30 зі змінними ножами
2 778 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 121 D19 l30 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 121 D19 l30 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 121 D19 l30 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 121 D19 l30 зі змінними ножами
Характеристики: Артикул — 121-19X30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма, Зі змінними ножами, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Підшипник — Верхній підшипник.Довжина (h) — 30.0 мм. Обертання фрези — Праве.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 121-19X30 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип фрези | Кримкова пряма, Зі змінними ножами, Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 778 ₴

