
Фреза ГЛОБУС 2501 D33 d12 h50 крайкова фігурна з нижнім підшипником
1 916 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2501 d12 кромкова фігурна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2501 d12 крайкова фігурна з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2501 d12 квадратна фігурна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2501 d12 крайкова фігурна з нижнім підшипником
Характеристики: Артикул — 2501-d12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина різання (h) — 50.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2501-d12 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 916 ₴

