
Фреза ГЛОБУС 1000 D10 d12 h30 пазова пряма
1 612 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1000 d12 D10 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1000 d12 D10 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1000 d12 D10 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1000 d12 D10 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 1000-d12-d10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000-d12-d10 |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴

