
Фреза ГЛОБУС 3523 set D40 d8 h20 комбінована пазошипова
1 531 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 3523 set d8 комбінована пазошипова Фреза ГЛОБУС 3523 set d8 комбінована пазошипова Купити Фреза ГЛОБУС 3523 set d8 комбінована пазошинова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3523 set d8 комбінована пазошипова
Характеристики: Артикул — 3523set-d8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування, Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Довжина різання (h) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3523set-d8 |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування, Пазошипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531 ₴

