
Фреза ГЛОБУС 1020 D16 d8 h50 z2+2 крайкова пряма
1 481 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1020 D16 l50 z2+2 крайкова пряма Фреза ГЛОБУС 1020 D16 l50 z2+2 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1020 D16 l50 z2+2 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020 D16 l50 z2+2 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1020-z2x2-16X50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина різу (h) — 50.0 мм. Якісність зубців (Z) — 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-z2x2-16X50 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 481 ₴

