
Фреза ГЛОБУС 1020 D21 d12 h60 z4 крайкова пряма
1 002 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1020 D21 l60 d12 z4 крайкова пряма Фреза ГЛОБУС 1020 D21 l60 d12 z4 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1020 D21 l60 d12 z4 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020 D21 l60 d12 z4 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1020-Z4-d12.21x60.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Довжина різу (h) — 60.0 мм. Якісність зубів (Z) — 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-Z4-d12.21x60 |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 60.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 002 ₴

