
Фреза ГЛОБУС 2207 D32 d8 h35 крайкова фігурна з нижнім підшипником
906 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2207 D32 крайкова фігурна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2207 D32 квадратна фігурна з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2207 D32 крайкова фігурна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2207 D32 крайкова фігурна з нижнім підшипником
Характеристики: Артикул — 2207-D32.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 32.0 мм. Довжина різу (h) — 35.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2207-D32 |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴

