
Фреза ГЛОБУС 1008 D33 d8 h2,5 z2x2 крайкова фальцева
845 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h2,5 крайкова фальцева Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h2,5 крайкова фальцева Купити Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h2,5 квадратна фальєва Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 l2,5 крайкова фальцева
Характеристики: Артикул — 1008-z2x2-h2-5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина різання (h) — 2.5 мм. Якість зубів (Z) — 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1008-z2x2-h2-5 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 2.5 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴

