
Фреза ГЛОБУС 1008 D33 d8 h3 z2x2 крайкова фальцева
845 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h3 кромкова фальцева Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h3 крайкова фальцева Купити Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h3 квадратна фальцева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h3 крайкова фальцева
Характеристики: Артикул — 1008-z2x2-h3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм. Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина різу (h) — 3.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1008-z2x2-h3 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 3.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴

