
Фреза ГЛОБУС 2515 D48 d12 h30 крайкова конусна
811 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2515 d12 D48 крайкова конусна Фреза ГЛОБУС 2515 d12 D48 крайкова конусна Купити Фреза ГЛОБУС 2515 d12 D48 крайкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2515 d12 D48 крайкова конусна
Характеристики: Артикул — 2515-d12-D48.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 48.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2515-d12-D48 |
| Діаметр фрези (D) | 48.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴

