
Фреза ГЛОБУС 1014 D48 d12 h28 R14 крайкова фігурна
811 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1014 d12 D48 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 1014 d12 D48 крайкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 1014 d12 D48 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1014 d12 D48
Характеристики: Артикул — 1014-d12-D48.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 48.0 мм. Довжина різу (h) — 28.0 мм. Родіус (R) — 0.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1014-d12-D48 |
| Діаметр фрези (D) | 48.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 28.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 14.0 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴

