Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 крайкова пряма з верхнім підшипником Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 крайкова пряма з верхнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 крайкова пряма з верхнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1021 D21 l50 d12 крайкова пряма з верхнім підшипником
Характеристики: Артикул — 1021-d12-21x50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Довжина різу (h) — 50.0 мм. Якість зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1021-d12-21x50 |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴




