
Фреза ГЛОБУС 2416 D50,8 d8 h9,2 фібрирейна горизонтальна
715 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2416 D50 фігір'яна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 2416 D50 фігір'яна горизонтальна Купити Фрезу ГЛОБУС 2416 D50 фігір'яна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2416 D50 фібрирейна горизонтальна
Характеристики: Артикул — 2416-D50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.8 мм. Довжина різу (h) — 9.2 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2416-D50 |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.2 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

