
Фреза ГЛОБУС 1023 D33 d12 L68 h30 кромкова фальцева
715 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1023 l30 кромкова фальцева корпуслектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1023-h30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник.Довжина фрези (L) — 68.0 мм. Довжина (h) — 30.0 мм.Г.Г.Г.Г.Г. різа — 10.0 мм. Обертання фрези — RH.кількість зубів (Z) — 2.Страна торгової марки — Польща.Особливості — Підшипник 13 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-h30 |
| Обертання фрези | RH |
| Глибина різу | 10.0 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 68.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | Підшипник 13 мм |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Країна торгової марки | Польща |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

