
Фреза ГЛОБУС 2020 D30 d8 h25 R3/6 крайкова фігурна з нижнім підшипником
715 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2020 R3/6 крайкова фігурна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2020 R3/6 крайкова фігурна з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2020 R3/6 крайкова фігурна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2020 R3/6 крайкова фігурна з нижнім підшипником
Характеристики: Артикул — 2020-R3-6.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. Довжина різу (h) — 25.0 мм. Родіус (R) — 6.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2020-R3-6 |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 25.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

