
Фреза ГЛОБУС 2019 D32 d8 h20 R4 крайкова фігурна напівстержева
715 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2019 R4 крайкова фігурна напівстержева Фреза ГЛОБУС 2019 R4 кромкова фігурна напівстерменева Купити Фреза ГЛОБУС 2019 R4 крайкова фігурна напівстержева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 2019 R4
Характеристики: Артикул — 2019-R4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 32.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм. Родіус (R) — 4.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2019-R4 |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 4.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

