
Фреза ГЛОБУС 1018 D53 d12 h24 R20 кромкова калевкова
715 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1018 d12 R20 кромкова кальюкова Фреза ГЛОБУС 1018 d12 R20 кромкова кавоварка Купити Фреза ГЛОБУС 1018 d12 R20 кромкова кальячна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1018-d12-R20.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 53.0 мм. Підшипник (d x D x l) — 5х13х4 мм. Довжина різу (h.0 мм. Росус (R) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1018-d12-R20 |
| Діаметр фрези (D) | 53.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 24.0 мм |
| Підшипник (d x D x l) | 5х13х4 мм |
| Радіус (R) | 20.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

