
Фреза ГЛОБУС 1023 D66 d12 L40 h10 кромкова фальцева
715 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1023 l10x66 d12 крайкова фальцева Фреза ГЛОБУС 1023 l10x66 d12 крайкова фальцева Купити Фреза ГЛОБУС 1023 l10x66 d12 крайкова фальцієва Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1023-d12-h10x66.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромічна фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 66.0 мм. Довжина фрези (L) — 40.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-d12-h10x66 |
| Діаметр фрези (D) | 66.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 10.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 715 ₴

