
Фреза ГЛОБУС 2515 D35 d8 h22 крайкова конусна
620 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2515 D35 кромкова конусна Фреза ГЛОБУС 2515 D35 кромкова конусна Купити Фреза ГЛОБУС 2515 D35 крайкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2515 D35 крайкова конусна
Характеристики: Артикул — 2515-D35.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. Довжина різу (h) — 22.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2515-D35 |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴

