
Фреза кромкова конусна d12 D50 h24,8 Глобус 1022
567 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза кромкова конусна Глобус 1022 d12 D50 Конусні фрези призначені для зняття фаски з крайок виробу, а також створення пазо-шипових соєвих. Продукція Глобус доступна за ціною, має великий асортимент, а GLOBUS 1022 D50 — один із яскравих його представників. Фрези цієї компанії отримали чудові відгуки як від домашніх майстрів, так і від професіоналів, для їх виготовлення використовують тільки якісні матеріали та технології. Фреза застосовується для виконання робіт із дерева. Її робочий діаметр становить 50 мм, а діаметр хвостовика — 12 мм. Довжина різу — 24.8 Купити Фреза кромкова конусна Глобус 1022 d12 D50 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза кромкова конусна Глобус 1022 d12 D50
Характеристики: Артикул — 1022-d12-D50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромічна конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різу (h) — 24.Враження фрези — Морег. допустимі оберти — 18000 об./хв.Кількість зубів (Z) — 2.Тип сталі — Твердий сплав.Пристрана торгової марки — Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1022-d12-D50 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 50.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 24.8 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 18000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴

