
Фреза ГЛОБУС 2008 D33 d8 h14 R8 крайкова фігурна з нижнім підшипником
523 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2008 R8 кромкова фігурна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2008 R8 крайкова фігурна з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2008 R8 квадратна фігурна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2008 R8 крайкова фігурна з нижнім підшипником
Характеристики: Артикул — 2008-R8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина різу (h) — 14.0 мм. Родіус (R) — 8.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2008-R8 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 8.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴

