
Фреза ГЛОБУС 1027 D32 d8 h18 R5 для виготовлення розеток
523 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1027 R5 для виготовлення розеток Фреза ГЛОБУС 1027 R5 для виготовлення розеток Купити Фреза ГЛОБУС 1027 R5 для виготовлення розеток Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1027 R5 для виготовлення розеток
Характеристики: Артикул — 1027-R5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для виготовлення декоративних розеток.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 32.0 мм. Довжина різання (h) — 18.0 мм. Родіус (R) — 5.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1027-R5 |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 5.0 мм |
| Тип фрези | Для виготовлення декоративних розеток |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴

