
Фреза ГЛОБУС 1014 D35 d8 h20 крайкова фігурна
523 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1014 D35 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 1014 D35 кромкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 1014 D35 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1014 D35
Характеристики: Артикул — 1014-D35.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. Довжина різання (h) — 20.0 мм. Родіус (R) — 10.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1014-D35 |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 10.0 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴

