
Фреза ГЛОБУС 1007 D20 d8 L90 h30 пазова пряма
523 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1007 D20 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1007 D20 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1007 D20 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1007-D20.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Паза пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 20.0 мм. Довжина фрези (L) — 90.0 мм. Довжина різу (h.0 мм. Довжина хвостів — 60.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-D20 |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 60.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴

