
Фреза ГЛОБУС 1023 D40 d 8 h5 z3 крайкова фальцева
472 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1023 z3 l5 крайкова фальцева Фреза ГЛОБУС 1023 z3 l5 квадратна фальцева Купити Фреза ГЛОБУС 1023 z3 l5 кромкова фальцева Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1023-z3-h5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Довжина різу (h) — 5.0 мм. Якість зубців (Z) — 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-z3-h5 |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 5.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴

