
Фреза ГЛОБУС 1007 D18 d8 L90 h30 пазова пряма
472 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1007 D18 пазова прямаКомплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1007-D18.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазава пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.0 мм. Довжина фрези (L) — 90.0 мм. Довжина різу (h.0 мм. Довжина хвостів — 60.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-D18 |
| Діаметр фрези (D) | 18.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 90.0 мм |
| Довжина хвостовика | 60.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴

