
Фреза ГЛОБУС 1012 d12 D14 L120 h40 пазова галява
428 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1012 d12 14x40 пазава галява Фреза ГЛОБУС 1012 d12 14x40 пазова галювальна Купити Фреза ГЛОБУС 1012 d12 14x40 пазова галява Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1012 d12 14x40 пазова галява
Характеристики: Артикул — 1012-d12-14x40.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 14.0 мм. Довжина фрези (L) — 120.0 мм. Довжина різу (h) — 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-d12-14x40 |
| Діаметр фрези (D) | 14.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 120.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴

