
Фреза ГЛОБУС 1012 d8 D25 h30 пазова галява
428 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1012 d8 D25 h30 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1012 25x30 пазова галювата Купити Фреза ГЛОБУС 1012 d8 D25 h30 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1012 25x30 пазова галява
Характеристики: Артикул — 1012-25x30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галяна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.0 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-25x30 |
| Діаметр фрези (D) | 25.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴

