
Фреза ГЛОБУС 1020 D16 d8 h30 крайкова пряма
376 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1020 D16 l30 крайкова пряма Фреза ГЛОБУС 1020 D16 l30 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1020 D16 l30 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020 D16 l30 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1020-16x30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 16.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм. Якісність зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020-16x30 |
| Діаметр фрези (D) | 16.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴

