
Фреза ГЛОБУС 2157 D22 d8 h9 пазова фасонна
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2157 D22 пазова фасонна Фреза ГЛОБУС 2157 D22 пазова Купити Фреза ГЛОБУС 2157 D22 пазова фасонна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 2157-D22.Бренд — Globus.Тип фрези — Прізова фасонна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 22.0 мм. Довжина різу (h) — 9.0 мм. Родіус (R) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2157-D22 |
| Діаметр фрези (D) | 22.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 9.0 мм |
| Радіус (R) | 20.0 мм |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

