
Фреза ГЛОБУС 1012 D18 d8 L70 h30 пазова галява
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1012 18x30 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1012 18x30 пазова галювальна Купити Фреза ГЛОБУС 1012 18x30 пазова Червона Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1012 18x30 пазова галява
Характеристики: Артикул — 1012-18x30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галяна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 18.0 мм. Довжина фрези (L) — 70.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-18x30 |
| Діаметр фрези (D) | 18.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

