
Фреза ГЛОБУС 1012 D12 d8 L 110 l30 пазова галява
333 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1012 D12 l30 пазова галява Фреза ГЛОБУС 1012 D12 l30 пазова галява Купити Фреза ГЛОБУС 1012 D12 l30 пазова галтельна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1012-12x30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова галяна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 12.0 мм. Довжина фрези (L) — 110.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1012-12x30 |
| Діаметр фрези (D) | 12.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 110.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

