
Фреза ГЛОБУС 1017 D15 d6 h4 R1 крайкова калевкова
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1017 d6 R1 кромкова калевкова Фреза ГЛОБУС 1017 d6 R1 квадратна калевкова Купити Фреза ГЛОБУС 1017 d6 R1 квадратна калевкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1017 d6 R1 кромкова калевкова
Характеристики: Артикул — 1017-d6-R1.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калова.Діаметр хвостовика (d) — 6.0 мм.Діаметр фрези (D) — 15.0 мм. Довжина різу (h) — 4.0 мм. Родіус (R) — 1.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-d6-R1 |
| Діаметр фрези (D) | 15.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.0 мм |
| Довжина різу (h) | 4.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 1.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴

